SARP O. Koszalin - strona główna
Laureaci Wyróżnień SARP

Laureaci Wyróżnienia SARP I-go Stopnia - Złotej Odznaki SARP

  1. Roman Kałahurski (2006)
  2. Andrzej Katzer (1981)
  3. Sławomir Nowicki (2006)
  4. Marek Perepeczo (2006)
  5. Feliks Ptaszyński (1975)
  6. Andrzej Rzymkowski (1977)
  7. Stanisław Skład (2006)
  8. Wiesław Świtakowski (1975)
  9. Wojciech Wojciechowski (1975)

Laureaci Wyróżnienia Sarp II-go stopnia - Srebrnej Odznaki SARP

  1. Tadeusz Barełkowski (1970)
  2. Ryszard Buchwald (1966)
  3. Marek Burian (2012)
  4. Urszula Frąk (1960)
  5. Dariusz Herman (2015)
  6. Roman Kałahurski (1985)
  7. Mikołaj Krajewski (2015)
  8. Andrzej Lepczyński (1979)
  9. Andrzej Lorek (2006)
  10. Sławomir Nowicki (1985)
  11. Stanisław Palme (1960)
  12. Tomasz Samborski (2012)
  13. Zbigniew Sieńkowski (1979)
  14. Stanisław Skład (1979)
  15. Maja Skowyrska-Sobieraj (2012)
  16. Stanisław Skowyrski (1979)
  17. Jerzy Suchanow (1960)
  18. Jacek Sudak (2012)
  19. Wiesław Świtakowski (1966)
  20. Anna Tőke (1985)
  21. Andrzej Tyszecki (2012)
  22. Wojciech Wojciechowski (1970)
  23. Lidia Zielińska - Lorek (1979)
 

Laureaci Wyróżnienia SARP III-go Stopnia - Brązowej Odznaki SARP

  1. Aleksander Aziukiewicz (1984)
  2. Tadeusz Barełkowski (1966)
  3. Henryk Bąk (1966)
  4. Grzegorz Błaszczyk (2006)
  5. Karolina Brychcy (2012)
  6. Ryszard Burghard (1970)
  7. Krystyna Butalewicz-Kwarcińska (2009)
  8. Tadeusz ChistowskI (1984)
  9. Konrad Chmielnicki (2012)
  10. Henryk Firley (2006)
  11. Natan Grabie (1984)
  12. Dariusz Herman (2012)
  13. Ryszard Jachtoma (1984)
  14. Ewa Jańczak (2011)
  15. Roman Kalisz (1984)
  16. Roman Kałahurski (1970)
  17. Andrzej Katzer (1970)
  18. Janusz Kirszak (1966)
  19. Tomasz Kokoszyński (2006)
  20. Rafał Kostrzewa (1984)
  21. Mikołaj Krajewski (2012)
  22. Robert Lewandowski (1984)
  23. Andrzej Lorek (2006)
  24. Karin Neuman - Wytyk (1979)
  25. Sławomir Nowicki (1979)
  26. Aleksandra Parol (2012)
  27. Tomasz Samborski (2006)
  28. Monika Sielewska (2011)
  29. Maja Skowyrska (2009)
  30. Rafał Sobieraj (2012)
  31. Jacek Sudak (2006)
  32. Anna Tőke (1979)
  33. Jerzy Tőke (2006)
  34. Andrzej Tyszecki (1984)
  35. Stefan Warzyński (2012)
  36. Bartosz Warzecha (2015)
  37. Zygmunt Ziobrowski (1966)